Firemní akce na míru

Firemní akce

Nečekejte tuctovou firemní akci, ale netradiční porci aktivit a neotřelou zábavu, která stmeluje. Teambuilding podporuje týmovou spolupráci a vytváří příjemné pracovní prostředí. Připravíme vám firemní akci na míru, které splní vaše požadavky, potřeby a cíle.

Originální přístup máme k celé řadě dalších firemních akcí. Na mysli máme road show, konference nebo večírek pro obchodní partnery. S námi se nikdo nenudí. Vyzkoušejte nás.

Vytváříme firemní akce, které fungují a plní vaše potřeby.

Co pro nás znamenají firemní akce:

  • teambuilding, který podporuje týmového ducha
  • vánoční večírek jako ocenění pro zaměstnance
  • firemní akce pro obchodní partnery
  • atraktivní promoakce pro získání zákazníků
  •  netradiční road show s vysokým úspěchem
  • příprava konferencí a tiskových akcí

Akce na klíč

Koordinace

Zábava

Další služby

The Lord of the Rings

U našeho programu Pána prstenu se střetnete s Gandalfem, který vaší skupinu požádá o pomoc s navázáním kontaktu s Frodem. Který je na cestě k hoře Osudu, kde má zničit prsten. Jenomže Gandalf s ním ztratil spojení. Skupina bude muset podniknout cestu k nalezení Froda. Během cesty se budou setkávat s dalšími postavami Středozemě a plnit různé úkoly.

Obecné informace: Program je sportovně laděný, budou převládat fyzické aktivity, doplněné logickými hádankami.

Jumanji

Tohle není ledajaké zavzpomínání na dětská léta při hraní her. Když začnete hrát hru zvanou Jumanji ocitáte se všichni v džungli, v níž se celá hra odehrává, a zcela doslova se stáváte postavami. Společně zjišťujete že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát- musíte ji přežít. Aby jste hru pokořili musíte se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života.

Obecné informace: V tomto programu si vyzkouší adrenalinové a fyzicky náročné aktivity. Nebudou chybět ale i zábavné a naučné aktivity za doprovodu afrických zvyků.

AVATAR

Vstupujeme za hranice naší fantazie. Nachází se zde nově objevená planeta s mírumilovným obyvatelstvem Na´vi. Vy jste vyslaná posádka ze Země, která musí objevit tajemství zázračné planety. Jelikož jsme vědci a chceme se k místnímu lidu adaptovat, chceme pochopit jejich myšlení. Musíme se pokusit zabráníte svému lidu zkolonizovat tuto planetu. Nastává otázka, proč lidé chtějí tuto planetu využít!

Obecné informace: V tomto programu nebudou plnit skupiny pouze fyzické aktivity, ale budou konfrontovány se zajímavými environmentálními otázkami, o kterých budou mezi sebou diskutovat. Na konci hry pak budou své poznatky prezentovat ostatním.

previous arrow
next arrow
Slider

Chcete firemní akci podle vašeho gusta?